Hakkımızda

Mert Toys Oyuncak Mağazası, 2013 yılında faaliyetine Gölcük Değirmendere, Kocaeli’de başlamıştır. Mağazamız yaş aralığı belirtmeksizin yeni doğan bebekler ile ebeveynlerini ilgilendiren hem eğlence hem de bebeklerin gelişimine faydalı oyunlar, oyuncaklar, kitaplar, çocuklar için zeka gelişimine faydalı oyun ve oyuncaklar, yetişkinler için hobi amaçlı radyo frekanslı helikopter, yarış arabası, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Mert Toys Oyuncak Mağazası güncel yeni ürün ve haberleri kaynağından takip ederek ürün yelpazesini genişletmekte, uygun fiyat & orjinal ürün & yüksek kalite prensiplerini benimsemektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer almaktadır. Mağazamızda satılan tüm ürünler memnun kalınmaması durumunda iade almakta veya değişim yapmaktadır.

Misyonumuz,
Mert Toys Oyuncak Mağazası
‘nı marka haline getirmek,
Kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak,
Mağazamızda satılan ürünlerin kullanım şekli, kullanım yeri hakkında tüketiciyi bilgilendirmek,
İnsan sağlığına önem vermek başlıca ilkelerimizdir.

Vizyonumuz,
Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerinde etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış oyuncakların tüketiciyle buluşma noktasındaki hizmet kriterlerimizi başında ebeveynlerin,çocukların ve içindeki çocuğu yaşatabilen herkes için oyuncak mağazalarını birer eğlenceli ve keyifli alışveriş ortamları haline dönüştürmektir.